Drobečková navigace

Úvod > Služby > Dezinfekce interiérů ozonem

Dezinfekce interiérů ozonem

Ozonem dezinfikujeme interiéry vozů, domů i kanceláří

Ozonové čištění je nejnovější technologií v oblasti dezinfekce interiérů vozidel i budov.

Dopřejte sobě i svým zákazníkům pocit bezpečí. Nechte si profesionálně vydezinfikovat interiér a zbavte se nadobro virů, bakterií i zápachu.

Proč zvolit ozonové čištění?

Ozon (nestabilní forma kyslíku) patří mezi nejsilnější dezinfekční a oxidační činidla a je známý vysokou účinností. Proto se používá i ve zdravotnictví.

Dezinfikování ozonem rychle a spolehlivě ničí velmi odolné druhy patogenních mikroorganismů, na něž jsou chlor a jiné dezinfekční prostředky krátké. Protože při dezinfekci ozónem dochází k prasknutí buněčné stěny, neexistují žádné viry nebo bakterie, jež by ozonu odolaly.

Bezpečná dezinfekce ozonem

Ozon funguje jako přírodní čistič. Při ozonovém čištění dodržujeme všechny bezpečnostní zásady. V interiéru nesmí být přítomné osoby či zvířata.

U vozu trvá dezinfekce asi půl hodiny až hodinu, u interiérů domů v závislosti na jejich velikosti. Vozidlo ani interiér není třeba připravovat. Po aplikaci ozonu doporučujeme jen pořádně vyvětrat, a to po dobu několika desítek minut. Další opatření nejsou nutná.

Ozon platí nejen na viry a bakterie

Dezinfekce ozonem je žádoucí nejen v případě, že se chcete zbavit virů a bakterií v interiéru. Ozon neutralizuje pachy, jako je například kouř z cigaret, odér spálenin, pachy z přípravy jídel či zápach domácích mazlíčků.

Ozonová dezinfekce pro všechny interiéry

Očistu s pomocí ozonu doporučujeme pro všechny interiéry, jako jsou domácnosti, kanceláře, hotelové pokoje, restaurace, ordinace, čekárny, kliniky, kuchyně, vývařovny, nemocnice, domovy pro seniory, administrativní a obchodní centra.

Dezinfekce ozonem je vhodná i pro dopravní prostředky, MHD, letadla a samozřejmě pro soukromé i firemní automobily.

Usedněte do bezpečného vozu. Dejte si za výlohu svého obchodu nebo provozovny nápis „dezinfikováno ozonem“ a ujistěte své zákazníky, že jsou u vás v bezpečí.

Objednat dezinfekci ozonem