Drobečková navigace

Úvod > Reference

Reference


Milan Gregor

Dobrý den. Chtěl bych touto cestou poděkovat celému kolektivu autoservisu za dobrou práci, především panu Ondříčkovi za ochotu a vstřícné jednání. S opravou mého Peugeot 206 na kterém jsem ze zdravotních dúvodů závislý jsem spokojen. Oprava byla provedena opravdu rychle a věřím, že i kvalitně.

Více

Publikováno 14. 5. 2020 9:43

Kestrel, v.o.s., Patrik Pleštil

Chci Vám tímto poděkovat za dnešní bleskové vyřešení problému s naší dodávkou. Sice šlo jen o relativně banální závadu (prasklá hadička od turba), ale to jsme nemohli tušit, když dodávka přestala jet. Navíc jsme byli v časové tísni, takže to pro bás byla velmi důležitá pomoc. Stačil jeden telefon do Vaší firmy a vše pak bylo otázkou minut! Tento přístup opravdu oceňuji a držím palce, ať z tohoto standardu neslevíte :-) Přeji mnoho takto spokojených zákazníků!

Více

Publikováno 17. 10. 2019 20:50

Ivana Králová

Velice ráda Vám chválím vaše zaměstnance. Jsem s prací na mém voze spokojena. Jejich vystupování, jednání a ochota pomoci mi mě mile překvapilo.

Více

Publikováno 8. 5. 2019 9:04

Pavel Rojt

Chtěl bych Vám velice poděkovat za skvělý přístup a rychlé vyřešení problému na mém voze škoda Octavia. Moc si vážím Vašeho přístupu a profesionality celého personálu. Firmu HUSTÁK určitě doporučím svým známým, jelikož takových odborníků a slušných lidí se dnes vidí jen zřídka.

Více

Publikováno 2. 5. 2019 11:55

ROYAL BUS s.r.o., Jihlava

Rychlá domluva, krátká čekací doba, individuální přístup ke každé zadané zakázce, dlouhodobé zkušenosti s opravami autobusů. Hodnotíme 90 %.

Více

Publikováno 2. 5. 2019 11:53